Niezależnie czy ­planują Państwo rodzinny wyjazd na ferie zimowe, firmowy wypad integracyjny czy wyjazd na spotkanie biznesowe – jesteśmy do Państwa dyspozycji. Oferujemy najwyższej jakości usługi w zakresie przewozu osób w wariantach dostosowanych do budżetu. Przejazd z Wrocławia do Karpacza jeszcze nigdy nie był tak prosty.

Zapoznaj się z listą dostępnych kategorii pojazdów i wybierz odpowiedni dla Siebie, a podróż na trasie Wrocław Karpacz będzie szybka i komfortowa.
Standard TAXI Wrocław Karpacz zapewni Ci przejazd komfortowym autem segmentu D takim jak Skoda Superb czy VW Passat, a wraz z Tobą będzie mogło podróżować 2 Twoich przyjaciół.
Dla nieco liczniejszych grup oferujemy przejazd BUSem który pomieści nawet 8 osób.
Klienci mający nieco większe oczekiwania dotyczące standardu podróży mogą skorzystać z opcji Business lub First Class.

Karpacz oraz Kompleks Narciarski Karpacz Ski Arena cieszą się olbrzymią popularnością wśród turystów lubiących górskie wędrówki oraz zaawansowanych, jak i początkujących narciarzy – którzy mogą spróbować swoich sił w szkółkach narciarskich. Od kompleksu narciarskiego odchodzi aż osiem tras wyciągowych i siedem nartostrad. Najbardziej znaną, czynną również w lecie koleją krzesełkową jest Zbyszek- nie tylko wywozi turystów na Kopę, ale również zapewnia piękne widoki na Karkonosze i panoramę Kotliny Jeleniogórskiej.