Prywatny przejazd Wrocław - Lotnisko Katowice (KTW)

Zarezerwuj taxi, bus lub limuzynę z Wrocławia do Lotnisko Katowice (KTW)

Taksówka z Wrocławia na lotnisko Katowice (KTW Airport) - szybko, wygodnie i bezpiecznie.

Planujesz lot z lotniska w Katowicach i potrzebujesz szybkiego i niezawodnego transportu z Wrocławia? Albo przylatujesz na lotnisko Katowice Pyrzowice (KTW) i potrzebujesz dostać się do Wrocławia? Skorzystaj z naszej oferty i zarezerwuj przejazd z Airport Taxi Wrocław już dziś! Zapewniamy komfortową taksówkę, która dostarczy Cię pod wskazany adres.

Z Nami przejazd z Wrocławia na Lotnisko Katowice Pyrzowice to szybka i wygodna opcja dla wszystkich pasażerów. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, którzy dostosują trasę do aktualnej sytuacji na drodze, aby uniknąć korków i zapewnić Ci szybki transfer. Nasze samochody są wyposażone w klimatyzację, a w wybranych opcjach również w bezpłatny dostęp do internetu, dzięki czemu możesz odpocząć lub pracować podczas podróży.

Dystans pomiędzy Wrocławiem, a lotniskiem w Katowicach wynosi około 213 km, a szacowany czas przejazdu to około 2 godzin, w zależności od warunków drogowych i natężenia ruchu.

W naszej ofercie znajdziesz taksówki różnych segmentów, od standardowej taksówki przez komfortowe limuzyny, po luksusowe auta Mercedes-Benz Klasa S czy Porsche Panamera. Oferujemy również przejazdy dla większych grup 8 osobowymi busami oraz ekskluzywnymi minivanami Mercedes-Benz dla grup do 6 osób. Dzięki temu możesz wybrać pojazd odpowiedni do Twoich potrzeb oraz budżetu.

Koszt przejazdu z Wrocławia na lotnisko Katowice (KTW) zależy od wybranego pojazdu oraz liczby pasażerów. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz przejrzyste zasady rozliczeń. Cenę usługi możesz sprawdzić jeszcze przed dokonaniem rezerwacji, a po zarezerwowaniu transferu masz pewność, że cena nie ulegnie zmianie.

Zaufaj nam i skorzystaj z usług Airport Taxi Wrocław, by zapewnić sobie szybki, wygodny i bezpieczny transport z Wrocławia na lotnisko w Katowicach.