Prywatny przejazd Wrocław - Lotnisko Frankfurt nad Menem (FRA)

Zarezerwuj taxi, bus lub limuzynę z Wrocławia do Lotnisko Frankfurt nad Menem (FRA)

Taksówka z Wrocławia na Lotnisko Frankfurt nad Menem (FRA Airport) - szybko, wygodnie i bezpiecznie.

Planujesz lot z Lotniska we Frankfurcie nad Menem i potrzebujesz szybkiego i niezawodnego transportu z Wrocławia? Albo przylatujesz na lotnisko we Frankfurcie i potrzebujesz dostać się do Wrocławia? Skorzystaj z naszej oferty i zarezerwuj przejazd z Airport Taxi Wrocław już dziś! Zapewniamy komfortową taksówkę, która dostarczy Cię pod wskazany adres.

Z Nami przejazd z Wrocławia na Lotnisko FRA – Frankfurt nad Menem to szybka i wygodna opcja dla wszystkich pasażerów. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, którzy dostosują trasę do aktualnej sytuacji na drodze, aby uniknąć korków i zapewnić Ci szybki transfer. Nasze samochody są wyposażone w klimatyzację, a w wybranych opcjach również w bezpłatny dostęp do internetu, dzięki czemu możesz odpocząć lub pracować podczas podróży.

Dystans pomiędzy Wrocławiem, a lotniskiem we Frankfurcie nad Menem wynosi około 720 km, a szacowany czas przejazdu to około 7 godzin, w zależności od warunków drogowych i natężenia ruchu.

W naszej ofercie znajdziesz taksówki różnych segmentów, od standardowej taksówki przez komfortowe limuzyny, po luksusowe auta Mercedes-Benz Klasa S czy Porsche Panamera. Oferujemy również przejazdy dla większych grup 8 osobowymi busami oraz ekskluzywnymi minivanami Mercedes-Benz dla grup do 6 osób. Dzięki temu możesz wybrać pojazd odpowiedni do Twoich potrzeb oraz budżetu.

Koszt przejazdu z Wrocławia na lotnisko FRA we Frankfurcie zależy od wybranego pojazdu oraz liczby pasażerów. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz przejrzyste zasady rozliczeń. Cenę usługi możesz sprawdzić jeszcze przed dokonaniem rezerwacji, a po zarezerwowaniu transferu masz pewność, że cena nie ulegnie zmianie.

Zaufaj nam i skorzystaj z usług Airport Taxi Wrocław, by zapewnić sobie szybki, wygodny i bezpieczny transport z Wrocławia na niemieckie lotnisko FRA we Frankfurcie nad Menem.